MÖBLER / Matsalsgrupper / Bord 5511029

nr 551 1029

Bord

med marmorskiva + 6 st. stolar, Stockholms bryggeri,

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

850 kr

måndag 10 november 2008
kl 17:12:52

Superellipsbordet